Показать сообщение отдельно
Старый 05.01.2009, 19:31   #7
Доцик
Клавиатурный мастер
 
Аватар для Доцик
 
Регистрация: 09.09.2008
Адрес: Львов
Возраст: 45
Пол: Мужской
Автомобиль: ВАЗ 21703 Приора
Сообщений: 2,715
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 8 раз(а) в 3 сообщениях
Вес репутации: 553
Доцик имеет репутацию за пределами доброй репутацииДоцик имеет репутацию за пределами доброй репутацииДоцик имеет репутацию за пределами доброй репутацииДоцик имеет репутацию за пределами доброй репутацииДоцик имеет репутацию за пределами доброй репутацииДоцик имеет репутацию за пределами доброй репутацииДоцик имеет репутацию за пределами доброй репутацииДоцик имеет репутацию за пределами доброй репутацииДоцик имеет репутацию за пределами доброй репутацииДоцик имеет репутацию за пределами доброй репутацииДоцик имеет репутацию за пределами доброй репутации
Ответ: Автокредиты!!!

Раз пошла такая пьянка, расскажу вам свою захватывающую историю. Даже не расскажу а просто скопирую своё заявление, а вы читайте сами и учитесь на моих ошибках.

Керівнику ВАТ “Універсал Банк”
Україна, 04114, м. Київ,
вул. Автозаводська, 54/19
ХХХХХХХХ Х.Х.
Скарга


Я, ХХХХХХХХ Х.Х., що проживаю за адресою м.Львів, вул. ХХХХ,ХХ, кв. ХХ, паспорт серії ХХ № 000000, виданий ХХХХХХ РВ ЛМУ УМВС України у Львівській області, кредитний договір № ХХ 00000 від 0 ХХХХХХ 200Хр., не задоволений діями співробітників відділенням №8 ВАТ “Універсал Банку”, м. Львова, вул. Коперника,12 загалом і керуючим Сов’яком Ігорем Степановичем зокрема, які призвели до нарахування мені пені за прострочені платежі. На мій запит у письмовій формі обгрунтувати свої дії я отримав відмову у жорсткій формі. На мою письмову скаргу керуючий відділом в усній формі заявив, що має право ніяк не реагувати. На моє обурення він пообіцяв відібрати в мене автомобіль, який знаходиться у заставі. Коли я погодився сплатити названу суму за прострочення, керуючий відмовився письмово її обгрунтувати, оскільки, за його словами, в нього нема таких повноважень. Зв’язатися з уповноваженою особою, в тому числі і по телефону, він відмовився. Крім того, на неодноразові усні запити про стан моїх справ до дня, коли мені була пред’явлена заборгованість в усній формі і без представлення будь-яких документів, Бугіль Надія Іванівна, спеціаліст цього відділу, відповідала позитивно і претензій не висувала. На моє неодноразове прохання надати мені інформацію про зміни у графіку щомісячних платежів згідно статті 6.4. укладеного договору (оскільки я стабільно достроково частково погашаю кредит) я отримую постійні відмови. На моє неодноразове прохання в письмовій формі надати мені інформацію стосовно непогашеного залишку заборгованості, я отримую постійні відмови, вмотивовані відсутністю зі сторони персоналу відділення відповідних повноважень. На прохання розтлумачити мені в письмовій формі та за підписами посадових осіб порядок сплати кредиту (оскільки кожен раз він мені називається різний), керуючий відділом відповів: “А може вам ще відбитки своїх пальців відкатати?”.
У разі відсутності будь-якої реакції зі сторони керівництва банку, таку поведінку співробітників відділення я вважатиму корпоративним стилем спілкування з клієнтами ВАТ “Універсал Банк”.
З повагою!

Клієнт ВАТ “Універсал Банку” ХХХХХХХХ Х.Х.

ХХ.ХХ.ХХХХр.
__________________
...а сил у меня немеряно.
Доцик вне форума  
Ответить с цитированием Вверх